Köşkeroğlu Kahvaltı

Neredeyse tüm kültürlerde kahvaltının önemi her zaman çok büyük olmuştur. Güne zinde başlamak ve daha enerjik olabilmek için kahvaltı olmazsa olmaz bir öğündür. Ancak kahvaltının bizim toplumumuzda ayrı bir yeri var. Kahvaltı bizim için adeta bir keyif vakti.

Haliyle bu keyfi de en kaliteli şekilde yaşamak siz değerli müşterilerimizin hakkı
İstanbul’da yaşıyor ve günün büyük çoğunluğunu koşturmaca halinde geçiriyorsanız kahvaltı keyfinden uzak kalmış olmanız mümkün. Karaköy’de yer alan restoranımız Köşkeroğlu Restauran’ta lezzetli kahvaltılar yapabilir, anın tadını çıkararak çayınızı yudumlarken önce midenizi sonra da ruhunuzu besleyebilirsiniz.

Karaköy’de En Zengin Kahvaltı Menüsü

İstanbul’un en eski, en işlek ve en kalabalık semtlerinin başında gelen Karaköy’de kahvaltı ayrı bir gelenek haline geldi. Güler yüzlü ve kaliteli hizmetin yanında, lezzetli bir kahvaltı yapmayı kim istemez? Sizin için her zaman en taze lezzetlerden oluşturduğumuz ürünlerimizden seçerek, eşsiz bir gurme kahvaltı yapabilir, Karaköy’ün tadını çıkarabilirsiniz.


Karaköy İstanbul’un tarihi ile modern yüzünü ustalıkla kaynaştıran bir semt. Günden güne eğlence, sanat ve yeme-içme kültürünün cazibe merkezine dönüşen, sosyal hayat ve gastronomi denildiğinde akla ilk gelen semtlerden birisi. İstanbul’un belki en eski ama bir yandan da hızla gelişmeye devam eden semti Karaköy’de yer alan restoranımız Köşkeroğlu ziyaretçilerine yenilik ve geleneği vaat ediyor.


İstanbul yemek mekânları arasında kahvaltı menüsüyle sıyrılan ve başı çeken restoranımız Köşkeroğlu’nda yapacağınız kahvaltı ile lezzeti yeniden keşfedebilirsiniz. Çayından simidine, yumurtasından peynirine, sıcacık poğaçalarından yöresel lezzetlerine kadar pek çok lezzeti içinde barındıran kahvaltılarımız Karaköy’de eşsiz bir kahvaltı deneyimi için sizleri bekliyor.

Kahvaltı Köşkeroğlu’nda Yapılır

Başlangıçta tamamen baklava ve kadayıf üretimi ile başlayan maceramız zaman içerisinde epey yol kat etti. Ürün yelpazemize birçok yeni lezzeti ekledik. Bugün Köşkeroğlu Restaurant’ın ürünleri arasında kebap, steak, tavadan; pasta ve sütlü tatlılara; kahvaltı ve brunchtan dondurmaya kadar pek çok çeşit bulunmaktadır. Eski ve yeniyi her yönden harmanlayarak lezzetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Semtin en zengin kahvaltı menüsüne sahip restoranımızda en taze ve doğal gıdalardan özenle seçilerek hazırlanan serpme ve açık büfe kahvaltılarımız siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Karaköy’de kahvaltı Köşkeroğlu’nda yapılır.